Cieľom je výroba kvalitných výrobkov určených pre odborníkov, záhradkárov, veľkoodberateľov aj maloodberateľov.

Výrobky sú výlučne prírodné, neškodné pre životné prostredie. Spĺňajú parametre podľa daných technických noriem a každý výrobok je registrovaný UKSÚP Bratislava Výrobné zázemie firmy tvorí pobočka v Malatínoch, kde sa dané výrobky pripravujú a balia.

Výrobky

  • UNISUBSTRÁT záhradnícky - Je veľmi vhodný na pestovanie všetkých druhov izbových aj vonkajších rastlín, okrasných drevín, všetkých druhov zeleniny a ovocných stromov.
  • AGROVÁPNO - Je vhodné na dosiahnutie a udržanie optimálneho rozsahu pH pestovateľskej pôdy na úpravu kyslých pôd. Umožňuje vápnenie pôdy kedykoľvek, samozrejme so zohľadnením na vegetáciu.
  • AGROVÁPNO Mg+ - Je prostriedok na dosiahnutie a udržanie optimálneho rozsahu pH pestovateľskej pôdy a na úpravu kyslých pôd. Okrem toho obsahuje živiny fosfor, horčík a draslík, ktoré sa jeho aplikáciou dopĺňajú do pôdy.
  • Priemyselný kompost - Slúži na zvýšenie obsahu humusu v pôde a na obohatenie pôdy živinami. Zlepšuje pôdnu štruktúru, sorpčné a nutričné vlastnosti pôdy.
  • Mulčovacia kôra - Používa sa v okrasných záhradách, okolo kríkov, stromov, živých plotov, v kvetinových záhonoch ako ochrana proti burine, erózii, vyparovaniu vody a zamrznutiu pôdy.

Kontakt - prevádzka Nižné Malatíny

pre osobný odber a malopredaj a pre veľkoodber:
p. Šimo, mobil: +421 907 426 155